Barbara Tutková

Ceník

Ceník platný od 1.2.2015!

SUPER MAXI BALÍČEK XXL

Série 25 fotografií z cca 1,5 až 2 hodin focení (exteriér, interiér) - 3000 Kč.

Cena zahrnuje 25ks upravených fotek, jak digitálních ve vysokém rozlišení, tak i vytištěných ve formátu 13x18cm zaslaných přímo na Vaši adresu. Balíček je vhodný pro početnější rodiny, pro rodiny, které chtějí své fotografie využít například do kalendáře s různými tématickými rekvizitami a.pod. Vybrané fotky v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.

MAXI BALÍČEK XL

Série 15 fotografií z cca 1,5 až 2 hodin focení (exteriér, interiér) - 2000 Kč

Cena zahrnuje 15ks upravených fotek, jak digitálních ve vysokém rozlišení, tak i vytištěných ve formátu 13x18cm zaslaných přímo na Vaši adresu. Vybrané fotky v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.

STANDARD BALÍČEK M

Série 6 fotografií z cca 30 - 40 min. focení (exteriér, interiér) - 850 Kč

Cena zahrnuje 6ks upravených fotek, jak digitálních ve vysokém rozlišení, tak i vytištěných ve formátu 13x18cm zaslaných přímo na Vaši adresu. Vybrané fotky v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.

MINI BALÍČEK S

Série 3 fotografií z cca 20 - 30 min. focení - 450 Kč.

Cena zahrnuje 3ks upravených fotek, jak digitálních ve vysokém rozlišení, tak i vytištěných ve formátu 13x18cm zaslaných přímo na Vaši adresu. Vybrané fotky v originální velikosti uložím také na server, odkud si je budete moci stáhnout.

TÉMATICKÝ BALÍČEK

Série 3 fotografií - 300 Kč.

Cena zahrnuje 3ks upravených fotek ve vysokém rozlišení v digitální podobě. Vybrané fotky v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout. Vhodné pro tématické focení - Vánoce, Velikonoce, Valentýn, PF, a pod. O tématickém focení vždy informuji prostřednictvím emailu a přes www.facebook.com/fotodrobecek

NĚCO NAVÍC

Tématický pozdrav, pohled nebo přání ze zhotovených fotografií - zdarma ke všem foto balíčkům. (Vánoční, Velikonoční, Valentýn,..).

Po domluvě je Vám k dispozici vizážistka buď u mně ve studiu nebo na místě focení. Cena za líčení je 200,- Kč.